Usługi

Sprzątanie strychów i piwnic – usługa coraz bardziej popularna

Na maxgruz.pl zlecisz utylizację starych mebli Kraków

W dużej części domów znajduje się strych oraz piwnica. Najczęściej miejsca te przeznaczone są na składziki na najróżniejsze starocie. Zazwyczaj wszystko to, czego nie używamy, przenosimy bądź na strych, bądź do piwnicy. Co wtedy, gdy ta zaniedbana powierzchnia nieruchomości zacznie być nam niezbędna? Wówczas warto postawić na pomoc świadczone przez profesjonalną firmę, która w swojej ofercie ma sprzątanie strychów , a także piwnic.

Opróżnianie piwnic i strychów – co sprzątnąć firma?

Opróżnianie piwnic i strychów to usługi, które cieszą się coraz większą popularnością. Wybierają je ci, którzy z rozmaitych powodów muszą posprzątać dużą powierzchnię z zalegających na niej rzeczy. Fachowa firma jest w stanie usunąć zarówno z piwnicy, jak i ze strychu naprawdę wszystko. W grę wchodzą nie tylko małe przedmioty takie, jak potłuczone słoiki, ale także meble czy niedziałający telewizor. Utylizacja starych mebli, którą wykonują firmy prowadzące działalność i w małych i w dużych miastach, to rewelacyjny wybór, jeśli w piwnicy bądź na strychu schowaliśmy nieużywane szafy, fotele, kanapy, a nawet meblościanki. Samodzielne ich uprzątnięcie jest bardzo dużym wyzwaniem. Powinno się wiedzieć, że nierzadko na terenie mniejszych gmin, takich dużych przedmiotów można pozbyć się wyłącznie dwa razy w roku, gdyż zakłady gospodarujące odpadami nie podejmują się wywozu takich rzeczy częściej.

Sprzątanie strychów i piwnic – co jeszcze wykonują profesjonalne firmy?

Profesjonalne firmy, które zajmują się opróżnianiem strychów oraz piwnic są w stanie nie tylko wynieść z tych miejsc zalegające w nich odpady i niepotrzebne przedmioty. W ofercie znajduje się także podstawienie odpowiedniego pojemnika na odpady. Po jego załadowaniu firma wywozi niepotrzebne przedmioty, dbając o ich zgodną z prawem utylizację. Wszystko przebiega naprawdę szybko. Co więcej, nie trzeba też przez moment uczestniczyć w sprzątaniu! Pracownicy zatrudnieniu w firmie zatroszczą się o to, aby w czasie prac wszystko przebiegło jak należy.

Dane kontaktowe:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]