Usługi

Tłumaczenia techniczne i specjalistyczne – powierz je specjalistom

Tłumaczenia specjalistyczne to typ translacji, wymagających nie tylko znakomitej znajomości języka obcego, ale również zręczności w posługiwaniu się nomenklaturą branżową. Jesteś zainteresowany tłumaczeniami technicznymi, naukowymi lub medycznymi? Dowiedz się, na co trzeba zwrócić uwagę wybierając tłumacza.

Tłumaczenia specjalistyczne – jakie dokumenty przekładamy

Tłumaczenia specjalistyczne dotyczą wielu dziedzin nauki i wymagają od translatora znajomości fachowego słownictwa, wieloletniego doświadczenia, jak również przygotowania merytorycznego. Zwykle tłumaczeń dokonują eksperci dysponujący praktyczną wiedzą w danej dziedzinie – inżynierowie, osoby po studiach prawniczych czy medycznych, itp. Najczęściej przekładane są teksty i dokumenty ubezpieczeniowe, medyczne, prawniczo-sądowe, techniczne, informatyczne, naukowe, marketingowe, ekonomiczne, dokumenty samochodowe, prace magisterskie i licencjackie, CV i listy motywacyjne, instrukcje obsługi, literatura czy strony internetowe, ale katalog jest otwarty i nadal się rozszerza.

Gdzie zlecić tłumaczenia naukowe w Poznaniu

Poszukujesz profesjonalnego biura, które przełoży na język ojczysty instrukcję obsługi, przetłumaczy tekst naukowy lub wykona przekład literacki? Biuro Junique współpracuje ze specjalistami z wielu dziedzin, oferuje translację w ponad stu językach, a także realizuje tłumaczenia specjalistyczne między dwoma obcymi językami. Zlecenia można przesyłać przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, a redakcja dokonywana przez native speakerów gwarantuje, że translacja jest perfekcyjna. Koszt wykonania usługi jest uzależniony od branży, języka i poziomu trudności tekstu.