Tematyka witryn internetowych Usługi

Usługi dla firm i freelancerów – opieka techniczna WordPress

Oferta opieki WordPress w dobrej cenie. Przekonaj się co dla Ciebie stworzyliśmy.

WordPress, który powstał głównie jako platforma blogowa, w ciągu kilkunastu lat stał się jednym z powszechnie wykorzystywanych systemów zarządzania treścią. Dzięki temu, że jest szybki i łatwo można opanować zasady posługiwania się nim, używa się go aktualnie do projektowania złożonych stron oraz sklepów e-commerce. Aczkolwiek ten system zarządzania treścią bywa źródłem niemiłych sytuacji, w związku z tym istotną i potrzebną usługą jest opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Opieka nad stroną WordPress – nie zaniedbuj cyklicznego wdrażania nowych wersji CMS-a

Głównym warunkiem bezpieczeństwa strony internetowej jest niewątpliwie aktualizowanie jej do najnowszej wersji WordPressa. Nagminnie jednak podmioty po postawieniu strony zaniedbują regularne wdrażanie nowych wersji CMS-a czy aktualizacji używanych wtyczek, przez co wystawiają witrynę na ataki cyberprzestępców lub infekcję przez malware. Co więcej, mimo iż WordPress jest niesłychanie nieskomplikowanym systemem zarządzania treścią, jego aktualizowanie może wiązać się z nieoczekiwanymi kłopotami z poprawnym funkcjonowaniem sklepu lub strony. Wobec tego ważne jest, żeby działanie to przeprowadzał zawsze ktoś biegły w WordPressie, a jeżeli nie mamy w firmie oddziału technicznego, należy zlecić opiekę nad stroną www profesjonaliście.

Aktualizacja WordPressa – usługa dla dużych i małych przedsiębiorstw oraz blogerów

Oferta opieki technicznej nad stroną to usługa adresowana przede wszystkim do odbiorców biznesowych, tak większych jak i mniejszych podmiotów, którym zależy na wydajnym i ciągłym funkcjonowaniu ich strony firmowej, a także zabezpieczeniu jej baz danych i zasobów. Oferta ta przydatna jest też blogerom oraz freelancerom prowadzącym własne strony internetowe. W bazowym oferowanym pakiecie zawarta usuwanie następstw zawirusowania, pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych oraz wykonanie aktualizacji CMS-a. W ofercie pakietów rozszerzonych dostępne są też przeróżnego typu monitoringi (przykładowo logowań użytkowników, zmian zawartości i zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]