Tematyka witryn internetowych Usługi

Wdrożenie sklepu WooCommerce – zadanie dla profesjonalisty

Najlepsza oferta tworzenia sklepu WooCommerce znajduje się pod tym linkiem

Prowadzisz firmę i chcesz rozszerzyć jej działalność o sklep internetowy? Jeśli posiadasz już stronę firmową na WordPressie, jak również jeżeli nie dysponujesz żadną stroną www i zaczynasz od podstaw, sklep na wtyczce WooCommerce jest idealnym wyjściem.

Dlaczego zaleca się stworzyć sklep internetowy WooCommerce?

Ze względu na to, jak wielkim powodzeniem cieszą się strony projektowane z zastosowaniem WordPressa, łatwo wywnioskować, że w konsekwencji pojawiła się wtyczka pozwalająca na uruchomienie sklepu online na tym CMS-ie. WooCommerce, bowiem tak nazywa się ta wtyczka, ma mnóstwo atutów. Analogicznie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się łatwo spersonalizować z zastosowaniem płatnych bądź darmowych motywów, a jego obsługa jest prosta. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod kątem przeróżnych wyszukiwarek, co sprawia, że jest większa szansa na zdobycie wysokich pozycji w SERP-ach, a w konsekwencji szybciej dać się znaleźć obszerniejszemu kręgowi odbiorców. Na skutek użycia odpowiednich wtyczek zwiększa się też funkcjonalność sklepu. Bez trudności można w nim założyć bramki płatności i umożliwić użytkownikom zlecenie przelewów za zakupy np. przez Transferuj.pl bądź Przelewy24.pl. WooCommerce pozwala także na ewaluacjęwyników sprzedaży (przygotowanie rozmaitego rodzaju statystyk) oraz podpięcie z usługami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepów WooCommerce – specjalista zatroszczy się o jego bezpieczeństwo

Tworzenie sklepów WooCommerce zalecamy powierzyć profesjonalistom, którzy nie tylko zaadaptują wybrany szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale również zatroszczą się o jego ochronę przed atakami cyberprzestępców, instalację tylko koniecznych, sprawdzonych wtyczek i prawidłową semantykę kodu sklepu. W ramach sklepu WooCommerce specjaliści zbudują również blog, na którym w prosty sposób można informować klientów o akcjach promocyjnych oraz nowościach lub publikować omówienia i rozmaite porady odnośnie oferowanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]