Usługi

Wynajęcie sali na 18 urodziny – czy warto?

Jeszcze nigdy nie widziałeś tak dobrej oferty lokalu na 18 w Krakowie!

Zwykle w przypadku imienin, urodzin czy innych rocznic nie organizujemy spotkań z rodziną i znajomymi, uznając, iż nie jest to potrzebne. Jednak zdarzają się takie ważne życiowe momenty, których huczne obchodzenie jest w zasadzie obowiązkowe, a pierwszym z nich jest bezsprzecznie osiągnięcie pełnoletności, a więc “osiemnastka”.

Szukasz salę na osiemnaste urodziny – wybierz taką z obszerną salą taneczną

Wraz z nadejściem osiemnastych urodzin zachodzi wiele zmian w życiu młodego człowieka. Może on jako osoba dorosła nabywać i spożywać alkohol, brać udział w wyborach powszechnych, może ubiegać się o stanowiska urzędnicze oraz zaczyna płacić podatki. Jednakże kończąc 18 lat raczej nie myśli się o tak oficjalnych tematach – dla nastolatków najważniejsza jest możliwość urządzenia hucznej imprezy ze znajomymi. Da się znów wyprawić “domówkę”, jednak czy zabawa w mieszkaniu będzie się bardzo odróżniać od innych? Oczywiście, że nie. Więc lepszym wyjściem jest zarezerwowanie sali na 18 urodziny. Często kilku przyjaciół decyduje się zorganizować razem przyjęcie z te okazji, co wymaga znalezienia dość pojemnej sali, lecz jednocześnie umożliwia obniżyć jednostkowe koszty. Poszukując miejsca na zabawę urodzinową skoncentruj się na lokalach oferujących obszerną salę taneczną (trudno bowiem jest wyobrazić sobie zabawę bez tańca), jak również na lokalach, które kooperują z profesjonalnym dostawcą cateringu, który dostarczy wyśmienite menu imprezowe. Chciałbyś się bawić pod gołym niebem? Wyszukaj lokal na urodziny z możliwością wyjścia do ogrodu – latem można rozłożyć w nim przestronny namiot i urządzić zabawę z grillem.

O czym jeszcze musisz pamiętać organizując 18 urodziny?

Każdy ma świadomość, iż osiemnastka to zabawa, na której młodzi ludzie spożywają napoje wyskokowe. Rekomendujemy z tego powodu obowiązkowo zadbać o to, by osoby, które nie ukończyły jeszcze 18 roku życia, a wszak może ich być wiele wśród obecnych gości, nie miały możliwości skorzystania z drinków z alkoholem.

Szałowy wystrój sali także jest niezwykle ważny, by uczestnicy kompletnie zanurzyli się w atmosferze imprezy. Należy więc postawić na salę na urodziny, która zatroszczy się o udekorowanie ścian według podanych sugestii, a także optymalnie rozstawi stoliki z napojami oraz przekąskami.

Jeżeli już wspominamy o posiłkach, na takiej zabawie znakomicie sprawdza się menu typu finger food, składające się z drobnych przekąskach “jeden gryz”, które łatwo skonsumować bez potrzeby siadania przy stoliku. Dobra firma cateringowa dostroi przekąski nie tylko do charakteru zabawy, ale również do zasobności portfela oraz budżetu klienta.

Dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]