Usługi Usługi transportowe i logistyczne

Wynajem busów – wygodny transport na śluby, konferencje i szkolenia

Przygotowanie wyjazdów grup liczących prawie 20 osób często okazuje się kłopotliwym zadaniem. Źródłem największych problemów jest załatwienie transportu. Komunikacja publiczna posiada mnóstwo wad, z których kluczowy jest brak komfortu podróży. By się tego ustrzec, należy wybrać wynajęcie busa z kierowcą. Dzięki temu nie tylko zagwarantujemy pasażerom komfortową podróż, ale też bez przesiadek i innych przeszkód dotrzemy w dowolne miejsce – nawet do usytuowanego na odludziu hotelu lub atrakcji, do których nie dojeżdżają bezpośrednio publiczne środki transportu.

Wynajem busa z kierowcą – dla uczestników szkoleń i konferencji

Wynajem busów z kierowcą to usługa kierowana zarówno do instytucji czy firm, jak i klientów prywatnych. Tym ostatnim ułatwi organizację wszelkiego typu imprez rodzinnych odbywających się w ośrodkach wypoczynkowych lub hotelach – dzięki niej wszyscy zaproszeni szybko i komfortowo dotrą na miejsce. Dla firm i instytucji jest zaś sposobem na zapewnienie transferu partycypantom szkoleń czy konferencji. Poza tym usługa jest także kierowana do biur podróży, które bez wątpienia docenią sporą ilość miejsc, w które mogą dotrzeć wybierając wynajem busów – Małopolskę czy inne polskie regiony można w ten sposób bardzo dokładnie zwiedzić.

Dlaczego warto skorzystać z wynajmu busa z kierowcą?

Najważniejszą zaletą tego rozwiązania jest komfort. Bus 20-osobowy to najbardziej wygodny ze sposobów na podróż większej grupy. Pasażerowie mogą skorzystać z m.in. zimnych napojów, osobistego oświetlenia i klimatyzacji oraz koców podróżnych. Nawet bardzo długa trasa będzie przyjemna dzięki dużej przestrzeni na nogi, systemowi audiowizualnemu i rozkładanym, wygodnym fotelom ze stolikiem.