Usługi

Wypaczone ramy lub starte uszczelki? Zamów serwis okien

Serwis okien - więcej szczegółów o tej usłudze odnajdziesz tu.

Regularnie zlecany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w domu i zapobiegnie utracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje profesjonalny serwisant? Kiedy warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie rozszczelniane, otwierane oraz uchylane okna są podatne na różnego typu zniszczenia i wypaczenia. Na kondycję okien oraz uszczelek niekorzystnie wpływają również warunki atmosferyczne – ekstremalny żar i mróz, opady czy światło słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w nienagannym stanie przez wiele lat. O ile łatwe czynności, jak np. wymiana uszczelek, można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac musimy zatrudnić serwisanta. Fachowcy świadczą szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują ciężko pracujące mechanizmy, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o odpowiednią izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Profesjonalny zespół serwisu okien może też wykonać wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto zlecać serwis okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwala zmniejszyć utratę ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i zapewnia mieszkańcom komfort termiczny. Specjaliści naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła. Specjalista może także zadbać o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez założenie dodatkowych okuć utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]