Usługi Usługi transportowe i logistyczne

Zapomnij o problemach z dojazdem na Balice – korzystaj z parkingu przy lotnisku

Parking Balice - kompletną ofertę poznasz na http://tinyurl.com/vm22tj5

Podróż samolotem staje się coraz popularniejszym sposobem transportu, lubianym przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim wsiądziemy do samolotu, by udać się w podróż musimy w jakiś sposób dostać się na lotnisko. Jeśli zdamy się na publiczne środki transportu, nasze problemy w tej kwestii skończą się po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak woli skorzystać z prywatnego samochodu, ale to rodzi problem: gdzie go zostawić na czas naszego wyjazdu?

Tani parking przy lotnisku – Twoje auto pod dobrą opieką

Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o dowiezienie pod port lotniczy, a następnie o odebranie po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach pracy. Na szczęście obok wielu dużych portów lotniczych, np. w podkrakowskich Balicach, utworzyły się całodobowe parkingi, na których niewielkim kosztem można pozostawić samochód na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest bezpieczne – nad naszą własnością czuwa profesjonalna ochrona, , a pozostawione auta objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko, pomoc techniczna – co zapewniają parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają także inne udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to razem z bagażami. Kierowca parkingu odbierze nas z lotniska również po powrocie. Jeśli w naszym aucie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że mieści się w dozwolonych limitach.

Dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]