Wszystko o zdrowiu

Badania psychologiczne

Potrzebujesz sprawdzić, kto oferuje badania operatorów Kęty? Na co czekasz? Koniecznie odwiedź http://bit.ly/2GAcuLL

Gabinet psychologiczny PSYCHE z Bielska-Białej zajmuje się wykonywaniem psychotestów i badań kierowców. Gabinet mieści się przy ul. Filomatów 10 (koło przedsiębiorstwa BIELKON, przecznica ul. Karpackiej).

Zakres usług Pracowni Badań Psychologicznych PSYCHE

Nasi klienci to kierowcy samochodów, operatorzy: maszyn, wózków widłowych, suwnic, koparek, ładowarek, wciągarek, walców oraz pozostałych maszyn. Nasza oferta dotyczy między innymi testów kierowców po wypadku. Oprócz tego jest także skierowana do osób, które przekroczyły dozwoloną liczbę punktów karnych. Wykonujemy także testy psychologiczne; badania regularne; badania operatorów przeróżnych urządzeń; testy pracowniczych; badania wysokościowe czy psychotechniczne.
Zdajemy sobie sprawę, że są Państwo zapracowani, dlatego dopasowujemy się do Państwa możliwości. Badania realizujemy zarówno rano, jak i popołudniami. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Szczegółowy zakres usług zamieszczony jest na naszej stronie internetowej.

Prosimy przynieść ze sobą następujące dokumenty: dowód tożsamości oraz skierowanie na badania. Zapraszamy na solidne wykonane i bezstresowo przeprowadzone psychotesty.

Dane kontaktowe:
Pracownia Psychologiczna PSYCHE
ul. Filomatów 10
43-316 Bielsko-Biała

Mob.: 608 315 680
E-mail: [email protected]