Wszystko o zdrowiu

„INN:Poland” z wizytą u producenta zestawów do wibroterapii

W tym miejscu otrzymasz szczegółowe informacje na temat marki Vitberg

Zapoznaj się z wywiadem serwisu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg, która specjalizuje się w wytwarzaniu Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Serwis przybliżył historię firmy, która zajęła się tematem terapii wibracjami 25 lat temu i od tego czasu wciąż rozwija swoje produkty.

Urządzenia marki Vitberg – opinie pacjentów są najważniejsze

Wibroterapia znana jest w medycynie od ponad 100 lat, natomiast wytężone badania nad tym sposobem profilaktyki trwają niespełna od czterech dekad. Terapia wibracjami może być alternatywą dla leków przeciwbólowych, które pomagają szybciej, jednak mają krótkotrwałe działania i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Firma Vitberg wytworzyła już ponad 250 tysięcy aparatów, które są przychylnie oceniane przez klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ mogą być stosowane do rehabilitacji sportowców, są jednak także przeznaczone do użytkowania w domu.

Vitberg założył pięćdziesiąt dwie placówki na terenie Polski, gdzie możliwe jest przetestowanie urządzenia i przekonanie się o jego skuteczności. Średnio c 3 odwiedzający Poradnię Vitberg wyraża chęć posiadania takiego zestawu na własność. Z myślą o nich firma Vitberg nieustannie pracuje nad ulepszeniem swoich produktów.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]