Wszystko o zdrowiu

Opinia redaktora bloga „Polaku lecz się sam” o produktach marki Vitberg

Na https://polakuleczsiesam.pl/test-urzadzenia-do-wibroterapii-vitberg-opinie/ znajdziesz wszystko, co należy wiedzieć o marce Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do terapii wibracjami marki Vitberg, który przeprowadził autor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinię odnośnie systemu RAM Vitberg+ Moduł Szyja przygotowano po miesięcznym okresie korzystania z modułu.

Vitberg – opinie redaktora serwisu „Polaku lecz się sam”

Osoba testująca Moduł Szyja zestawu RAM Vitberg+ podkreśla, że zaledwie po kilku zabiegach zmniejszyła się u niego częstotliwość bólu odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez długotrwałą pracę przed monitorem. Ponadto, użycie programu do relaksacji poprawiło również sen autora recenzji, dzięki odprężeniu ciała i niwelacji napięcia mięśni.

Redaktor bloga „Polaku lecz się sam” zauważa, że przy stosowaniu urządzeń do masażu wibracyjnego firmy Vitberg ważna jest cykliczność zabiegów, ponieważ wtedy działanie wibroterapii odczuwa się wcześniej. Za urządzeniem RAM Vitberg+ przemawia też łatwość instalacji, jego estetyka, wysoka jakość produkcji oraz fakt, że jest to produkt rodzimej marki. Osobom zastanawiającym się nad zakupem całego zestawu (lub tylko niektórych jego części) zaleca się przetestowanie mat wibracyjnych w placówkach Vitberg obecnych na terenie całej Polski.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]