Wszystko o zdrowiu

Opinia redaktora bloga „Testy outdoorowe” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Skieruj się tu jeśli jesteś zainteresowany Vitberg opinie

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka wibracjami o rozmaitej intensywności, może znacznie podnieść komfort życia osób cierpiących z powodu bólu szyi, nóg czy kręgosłupa. Moduły masujące rodzimej marki Vitberg zostały opracowane z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o użytkownikach domowych.

Moduły Vitberg – działanie i konstrukcja

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, który złożony jest z części bazowej (koniecznej do pracy całości zestawu), 5 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, służących do ustawienia ciała w wygodnej pozycji w trakcie zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na skuteczny masaż kręgosłupa i nóg, a także posłuży do walki z symptomami stresu i do relaksacji.

Urządzenie wykonane jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Wykorzystane materiały i komponenty w większości są produkowane nad Wisłą. Uruchomienie i podłączenie dodatkowych modułów jest bardzo proste. Dzięki wygodnemu pilotowi możemy wybrać właściwy poziom natężenia wibracji. Aparat do wibroterapii RAM Vitberg+ posłuży zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]