Wszystko o zdrowiu

Portal „Kto Cię wyleczy” o zestawie RAM Vitberg+ – opinie i test

Uzyskaj więcej informacji o marce Vitberg

Czy terapia wibracjami jest w stanie pomóc ludziom cierpią na ból dolnego odcinka kręgosłupa z powodu pracy przed monitorem? Zapoznaj się z opinią redaktorki portalu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniu do wibroterapii firmy Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – konkurencja dla leków przeciwbólowych?

Podczas pracy przed komputerem często odczuwamy uczucie obciążenia nóg, zesztywnienie ramion i szyi czy bóle kręgosłupa. Jest to rezultatem braku optymalnej ilości ćwiczeń, gdyż niedostatek czasu często staje się przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub regularnych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można jednak efektywnie rozmasować te elementy ciała, w których odczuwamy ból. Elementy zestawu do wibroterapii marki Vitberg – w zależności od naszych potrzeb – wprawią w drgania szyję, nogi, plecy, biodra lub kolana. Wibroterapia nie tylko pomaga zniwelować ból, ale też relaksuje, co owocuje spokojniejszym snem i zmniejszeniem poziomu stresu. Ponadto, Vitberg opracował moduł Metabolizm wspomagający odchudzanie.

Aparat RAM Vitberg+ składa się z modułu bazowego oraz 5 dodatkowych modułów stymulujących. Modułowość jest ważną zaletą urządzeń firmy Vitberg: można kupić pełen zestaw wszystkich elementów bądź wybrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]