Wszystko o zdrowiu

Psycholog w UK – dlaczego może być potrzebny?

Jeżeli szukasz porady polskiego psychologa Northampton, wejdź na https://psychoterapia-uk.pl

Po przystąpieniu naszego kraju do Unii Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków pracy na naszych obywateli Polacy tłumnie zaczęli wyjeżdżać na Wyspy. Aktualnie zjawisko emigracyjne jest nieco mniejsze, ale nadal nie brakuje ludzi skorych do pracy właśnie na Wyspach. Nierzadko jednak wyjazd do Wielkiej Brytanii może tworzyć mnóstwo problemów, z którymi bez dodatkowego wsparcia poradzić sobie jest bardzo trudno.

Polski psycholog w UK – kiedy można się do niego zgłosić?

Pobyt na Wyspach oraz związane z tym odseparowanie od rodziny, jak również praca w obcym państwa, generują wiele komplikacji, którym naprawdę trudno jest podołać. Separacja z rodziną nierzadko wywołuje bardzo duży stres. Ponadto w wielu wypadkach pojawiają się też trudności z otrzymaniem etatu lub integracją ze współpracownikami. Nieznajomość języka, która do tej pory jest dość często spotykana, powoduje, że bardzo szybko dochodzi do odizolowania się od znajomych z pracy. A stąd już tylko mały krok do poważnych zaburzeń nastroju czy zwiększenia liczby zachowań agresywnych. Nad zachowaniem tego rodzaju niezwykle trudno jest zapanować bez wsparcia psychologa. W związku z tym nie należy obawiać się korzystania z pomocy profesjonalisty. Sesja z psychologiem okazuje się być najkorzystniejszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda taka wizyta?

Rozmowy ze specjalistą odbywają się w bezpiecznej atmosferze oraz dyskretnej. Nie trzeba obawiać się, że informacje , które zostały przekazane w czasie wizyty będą powierzone kolejnej osobie. Na psychologu spoczywa bowiem obowiązek zachowania tajemnicy , z której zwolnić może jedynie sąd. Przed psychologiem nie należy ukrywać swoich problemów oraz słabości – jego rolą jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Specjalista ten instruuje, jak uporać się ze stresującymi wydarzeniami, a także pokazuje jak rozpoznawać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Konsultacja odbywa się po polsku, dzięki czemu odbywa się sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba, która zgłasza się z problemem nie musi wszak zastanawiać się, czy będzie zrozumiana i czy sama prawidłowo zrozumie to, co powie jej psycholog.

Dane kontaktowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339