Wszystko o zdrowiu

Recenzja urządzeń do wibroterapii Vitberg – opinia portalu „ABC Zdrowie”

Sprawdź Vitberg opinie na portal.abczdrowie.pl

Poznaj wyniki testu redakcyjnego urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadziła dziennikarka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki portalu „ABC Zdrowie”

Sprawdzono działanie pełnego zestawu RAM Vitberg+, który składa się z 6 modułów aktywnych oraz dodatkowych elementów czyniących eksploatację urządzenia o wiele wygodniejszą. W aparacie można regulować częstotliwość wibracji – dostępne są cztery poziomy, z czego najwyższy służy do wibracyjnego treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na wykonanie zabiegów na stopach, łydkach i odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Jeżeli potrzebujemy rozszerzyć działanie urządzenia i dopasować je do własnych preferencji, konieczne jest zakup modułu: Nogi, Kolana, Biodra, Metabolizm lub Szyja. Z pomocą tych elementów można skutecznie zapobiegać bólom łydek i kolan, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, przeciwdziałać migrenom, łagodzić drętwienie karku, a nawet wspomagać odchudzanie.

Rehabilitacja z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i można je przeprowadzać w domach opieki oraz profesjonalnych gabinetach, jednak pozwalają przede wszystkim na korzystanie z nich w zaciszu własnego domu.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]