Wszystko o zdrowiu

Urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – dla pań domu i sportsmenów

Kliknij tutaj po więcej informacji o Vitberg opinie

Nieistotne czy jesteś gospodynią domową czy wyczynowym sportowcem, nie ma wątpliwości, że zestaw RAM Vitberg+ może przyczynić się do podniesienia jakości Twojego życia. Odwiedźmy wspólnie miejsce, w którym produkowane są moduły do terapii wibracyjnej nowosądeckiej firmy Vitberg.

Aparaty marki Vitberg – poznaj opinię MŚ w kickboxingu

Towarzysz Mistrzowi Świata Łukaszowi Pławeckiemu oraz Pani Bogusławie w trakcie ich pobytu w siedzibie firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im aparaty do wibroterapii tej marki. Bolące biodro, spowolniony metabolizm, regeneracja organizmu po wyczerpujących treningach czy stres – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały stworzone aparaty do wibroterapii.

Vitberg – co warto wiedzieć o producencie

Firma Vitberg to rodzimy producent urządzeń do terapii wibracjami, która w rezultacie długoletnich badań nad tym zagadnieniem stworzyła autorski produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Urządzenia są montowane w całości w Nowym Sączu, z komponentów polskiej produkcji, a wszystkie ich części są ręcznie składane. Vitberg dba o ścisłą kontrolę jakości, dlatego przed oddaniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie sprawdzane. Z myślą o swoich pacjentach, bo tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg nieustannie ulepsza oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad urządzeniami i procesami powiazanymi z wibroterapią.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]