Wszystko o zdrowiu

Urządzenia Vitberg do wibroterapii – testy portalu Napieraj.pl

Na https://napieraj.pl/wstrzasajaca-nauka-autoterapii-test-urzadzenia-i-opinie-o-vitberg/ uzyskasz więcej szczegółów o Vitberg opinie

Co o terapii wibracjami sądzą osoby aktywnie uprawiające sport? Czy rekomendują korzystanie z Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+? Jaki wpływ na ciało mają drgania?

Moduły firmy Vitberg – opinie osób aktywnie uprawiających sport

W rehabilitacji w sporcie od wielulat stosuje się wibracje o niewielkiej częstotliwości. Terapia wibracjami może pozytywnie oddziaływać na zwiększenie poboru tlenu, a także utlenienie mięśni i krwi. Masaż wibracyjny rozpręża mięśnie, przyśpiesza ich odbudowę po znacznym wysiłku. Nawet jeżeli uprawiamy sport tylko amatorsko, także możemy czerpać z dobrodziejstwa wibroterapii. Dzięki marce Vitberg łatwo można skorzystać z takiego zabiegu we własnym mieszkaniu. Wytwarzane nad Wisłą urządzenie RAM Vitberg+ jest banalne w obsłudze: sterowane jest pilotem, którym bez problemu wskażemy interesujący nas program (w wersji bazowej jest to tryb Nogi, Kręgosłup lub Relaks) oraz natężenie wibracji.

Zestaw marki Vitberg zbiera wiele pozytywnych recenzji zarówno od lekarzy, sportowców oraz rehabilitantów, jak i regularnych użytkowników. Zauważają oni, że moduły wibrujące pozwalają rozluźnić i odprężyć organizm, co daje wrażenie jak po profesjonalnym masażu fizjoterapeuty.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]