Wszystko o zdrowiu

Wibroterapia – opinie lekarzy i pacjentów o systemach Vitberg

Więcej na temat marki Vitberg na http://tinyurl.com/y86esmkp

Czym jest wibroterapia i jaki ma wpływ na organizm człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych chorób? Czy jest możliwość zakupu urządzenia do wibroterapii dla prywatnego użytku? Dowiedz się wszystkiego na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, która opiera się na stymulacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez odpowiedni przyrząd impulsu mechanicznego. Na działanie wibracji można wystawić całe ciało albo skupić się na konkretnym jego fragmencie. Wykorzystanie wibroterapii polecają fizjoterapeuci, lekarze medycyny sportowej i rehabilitanci.

Terapia wibracjami pomaga podnieść kondycję organizmu na różny sposób: poprawia perystaltykę jelit, usprawnia krążenie limfatyczne, wspomaga leczenie dolegliwości urologicznych, jak również może spowodować nasilenie procesów metabolicznych i w rezultacie wspomóc odchudzanie. Drgania przyrządów do wibroterapii uspokajają i niwelują stres, ułatwiają relaksację pacjenta, poprawiają krążenie w nogach, jak również wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystuje się w profilaktyce objawów zawału serca oraz miażdżycy.

RAM Vitberg+ – urządzenie do wibroterapii wyprodukowany w Polsce

Zainteresowanie wibroterapią wzrasta z każdym rokiem, jednak pacjenci pragną korzystać z przyrządów do wibroterapii także prywatnie, we własnym domu. Do takich osób kierowana jest oferta polskiej firmy Vitberg, produkującej Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg daje możliwość sprawdzenia swoich urządzeń w sieci poradni, rozsianych na terenie Polski.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]