Wszystko o zdrowiu

Wibroterapia po polsku – poznaj produkty marki Vitberg

Na www.wibroterapia.com odnajdziesz więcej szczegółów o marce Vitberg

Z każdym rokiem wibroterapia znajduje uznanie w coraz to nowych dziedzinach:rehabilitacji, sporcie wyczynowym czy kosmetologii. Niewiele osób jednak wie, iż w to właśnie w w kraju nad Wisłą powstają aparaty do wibroterapii, służące zarówno zwykłemu Kowalskiemu, jak i fizjoterapeutom, sportowcom i lekarzom.

Vitberg – w 100 % polskie aparaty do terapii wibracjami

RAM Vitberg+ wytwarza się w fabryce w Nowym Sączu. Produkcja podzielona jest na kilka działów, m.in. na: wykrawalnię, dział elektroniki, montownię i szwalnię. Zaprojektowanie aparatu trwało wiele lat. Produkty Vitberg składane są ręcznie, a poszczególne ich elementy poddawane są wielu testom. Okrycie modułów szyte jest ekologicznej skóry, stosowanej w szpitalach i przychodniach, ponieważ jest wytrzymała i łatwo ją odkazić.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do profesjonalnej kliniki i do domu

Z aparatów marki Vitberg, które składają się z modułu bazowego, 5 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, można używać zarówno w zaciszu domu, jak i w poradniach rehabilitacyjnych i klinikach. Odpowiadając na potrzeby profesjonalnych gabinetów, firma Vitberg włączyła do oferty produkcję foteli oraz kozetek, których celem jest właściwe ułożenie pacjenta podczas sesji wibroterapii.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]