Wszystko o zdrowiu

Wortal „Uroda i Zdrowie”o zestawie do wibroterapii od Vitberg – opinie

Na urodaizdrowie.pl/opinie-o-vitberg-test-urzadzenia-do-wibroterapii-ram-vitberg-modul-metabolizm/ znajdziesz więcej szczegółów o Vitberg opinie

Poznaj wyniki testu zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, którego podjęli się redaktorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Opinię odnośnie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm przygotowano po miesiącu użytkowania maty masującej.

Vitberg – ocena autorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie firmy Vitberg jest łatwe do uruchomienia. Dosłownie w kilka sekund po podłączeniu elementów do modułu bazowego można rozpocząć masaż wibracyjny nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Wibracje działają stymulująco na jelita. Vitberg opracował również moduł Biodra, który poddaje wibracjom m.in. mięśnie dwugłowe i czworogłowe oraz pośladkowe uda. Natężenie drgań urządzenia regulowane jest za pomocą pilota. Po niespełna kilku dniach używania modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie pobudzenie procesów przemiany materii, a w rezultacie – po zakończeniu 30-dniowego testu – spadek wagi.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, z którego można korzystać także przy chorobach układu kostno-stawowego, mięśni bądź do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w wielu punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie Polski.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]