Wszystko o zdrowiu

Zobacz sam produkcję zestawów RAM Vitberg+

Jeżeli szukasz szczegółowych informacji dotyczących marki Vitberg, skieruj się tutaj

Zobacz jak przebiega wytwarzanie zestawu RAM Vitberg+ w Nowym Sączu. Vitberg, który od 21 lat zajmuje się wyrobem aparatów do wibroterapii, uchyla drzwi swojej fabryki na profilu YouTube.

Lata badań w jednym urządzeniu marki Vitberg

Zestaw RAM Vitberg+ to urządzenie do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, które za zadanie podniesienie jakości życia pacjentów chorujących na najróżniejsze dolegliwości. Kompletny zestaw jest złożony z 6 części aktywnych i 2 nieaktywnych, co pozwala na poddanie całego ciała wibroterapii. Dzięki rozdzieleniu aparatu na odrębne moduły można swobodnie dobierać do modułu bazowego potrzebne nam elementy masujące tak, by dopasować zestaw do potrzeb konkretnego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i dbałość o szczegóły

Do produkcji urządzeń firmy Vitberg wykorzystywane są wyłącznie certyfikowane elementy, w większości dostarczane od polskich dostawców. Poszycie uszyte jest z łatwej do dezynfekcji skóry ekologicznej. Podczas produkcji Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ wykorzystuje się innowacyjne maszyny wysokiej jakości. Wszystkie moduły, a także ich elektroniczne elementy sterowania, są ręcznie składane, a następnie indywidualnie testowane przed wysyłką do kupującego.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]