Kosztowności Zakupy

Biżuteria z koralem

Poszukujesz biżuterii z koralem? Sprawdź www.bizutik.pl

Biżuteria z koralem jest nie tylko niezwykle elegancka, ale posiada również właściwości ochronne. Jego nazwa pochodzi od hebrajskiego słowa “gord”, czyli amulet. Kamień korala, nazywany kwiatem morza, symbolizuje bogactwo i siłę. Wierzy się, iż biżuteria z koralem chroni przed złą energią i działa wyciszająco na pobudzony organizm. Koral poświęcano bogini Wenus, chcąc pobudzać uczucie miłości. Dzieci zaś, miały być strzeżone przed złymi mocami i truciznami.

Biżuteria z koralem – ekskluzywny dodatek

Mówi się, że uśmiech kobiety jest jej najpiękniejszą biżuterią. Nie mniej jednak elegancka, właściwie dopasowana biżuteria jest uzupełnieniem stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem jest drobna i bardzo delikatna, dlatego też idealnie pasuje do codziennych stylizacji, ale i na ważne uroczystości. Kamień korala występuje barwach: różowym, czarnym oraz niebieskim.

Jak biżuteria z koralem może wpłynąć na nasze zdrowie?

Pozytywnego wpływu biżuterii z koralem dopatruje się również w sferze medycznej. Kamień korala oddziałuje na układ krwionośny, rozgrzewając i ożywiając organizm. Jego barwa blednie, podczas słabej kondycji organizmu – niedożywienia i niedokrwistości. Biżuteria z koralem szczególnie polecana jest osobom młodym. Pomaga uregulować cykl menstruacyjny i pozytywnie oddziałuje na poprawę płodności. Osoby będące pod dużą presją i szybko wpadające w gniew, mogą zdać się na jego właściwości redukujące. Wierzy się, iż nosząc biżuterię z koralem, można liczyć na stabilne życie , wolne od stresu.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]