Zakupy

Chemia przemysłowa – utrzymanie czystości na co dzień

Na verdeavis.pl znajdziesz więcej informacji o środki czystości sklep internetowy

Żeby zachować porządek – tak w domu, jak i w zakładzie pracy lub obiekcie użyteczności publicznej – potrzebne są stosowne sprzęty oraz preparaty. O ile do prostych prac porządkowych zwykle wystarczające okazują się podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to sporo prac będzie wymagało wykorzystania chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czystości pomagają uporać się nawet z ciężkim brudem, gwarantując szybkie sprzątanie i likwidację szkodliwych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie producentów i sprzedawców chemii przemysłowej?

Profesjonalna chemia gospodarcza – dla kogo?

Asortyment chemii przemysłowej skierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm – zwłaszcza ekip sprzątających. W ofercie przedsiębiorstw wytwarzających i sprzedających chemię przemysłową znajdziemy preparaty, dzięki którym wyeliminujemy brud z różnorodnych powierzchni – także tych chropowatych i z tegoż powodu kłopotliwych do dokładnego wyczyszczenia. Są pośród nich preparaty stworzone z myślą o pozbywaniu się rzadkich zabrudzeń, m.in. graffiti, wykwitów pleśni, tłustych osadów czy też kamienia kotłowego.

Zabezpieczenie powierzchni przy użyciu chemii przemysłowej

Profesjonalne środki czystości pozwalają również na ochronę oraz pielęgnację powierzchni szczególnie narażonych na niszczycielskie oddziaływanie różnych elementów i wandalizm. Znajdziemy wśród nich środki chroniące przed graffiti, impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, środki do osłony stali przed korozją, a także specjalistyczne powłoki polimerowe i akrylowe. Warto nadmienić, że powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do różnych powierzchni (m.in. linoleum bądź betonu) i nie tylko chronią je przed pobrudzeniami, ale też nadają im ładny wygląd.

Dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]