Urządzanie domu Zakupy

Czy da się kupić rolety okienne za rozsądną cenę?

Brak Ci koncepcji na modne i nowoczesne zaaranżowanie swojego pokoju? Jeden, niedrogi produkt pomoże całkowicie zmienić styl i wygląd pomieszczenia. To wewnętrzne rolety okienne. Dzięki tej przesłonie możesz dodać kolorytu dowolnemu wnętrzu albo nadać mu intymnego i przytulnego charakteru. Ekspert z krakowskiego sklepu oferującego rolety dzień noc doradzi, jak podjąć trafne, zakupowe decyzje.

Jak wybrać rolety okienne?

Jest mnóstwo rodzajów wewnętrznych rolet okiennych . Można je podzielić według różnych kryteriów. Jeśli chodzi o tworzywo, to są rolety materiałowe wytworzone z nowoczesnych tkanin, które charakteryzują się różnym stopniem przepuszczania światła. Jest to zwykle poliester – nieskomplikowany w utrzymaniu i łatwy do czyszczenia.
Ze względu na zastosowanie można podzielić rolety na ścienne oraz okienne. Inny podział to poziom zaciemnienia. Tutaj najpopularniejszym modelem są rolety dzień i noc typu 100% zaciemnienia lub zebra.
Następna klasyfikacja to rolety standardowe lub na wymiar. Ten drugi typ zaleca się do okien o niestandardowych wymiarach, z większą liczbą modułów albo wieloma ozdobnymi elementami. Jeśli chodzi o design, to wzornictwo rolet jest zgodne z aktualnymi, wnętrzarskimi trendami.

Czy rolety są drogie?

Ze względu na fakt, że rywalizacja na rynku rolet jest ogromna, podobnie jak wciąż rosnąca liczba producentów, aktualnie rolety możesz nabyć w nad wyraz zachęcających cenach. Na co dzień ceny są niskie, a do tego dochodzą jeszcze akcje specjalne i promocje, kiedy produkt udaje się kupić z dodatkowym upustem. Rolety okienne są niedrogie i praktycznie na każdą kieszeń.
Bogata kolorystyka, nowoczesne projekty i bezinwazyjny montaż powodują, że tego rodzaju przesłona na okna cieszy się coraz większą popularnością. Cena w stosunku do jakości i długiej żywotności rolety jest wyjątkowo atrakcyjna, stąd miłośników takiego pomysłu na aranżację wnętrz nie brakuje.