profesjonalne drukarki 3d, tanie drukarki 3d
Technologie Zakupy

Drukarki 3D najlepszych producentów znajdziesz w sklepie CadXpert

Jedną z pierwszych na polskim rynku firm, która rozpowszechnia technologię druku 3D jest CadXpert. Najistotniejszą sferą działalności CadXpert jest sklep online, który w swojej ofercie ma urządzenia do drukowania przestrzennego: drukarki 3D oraz skanery 3D. Kolejnym filarem jest możliwość zakupu oprogramowania CAD/CAM/CAE, a także usługi: skanowanie 3D, projektowanie 3D oraz drukowanie 3D. Dostępne w ofercie sklepu drukarki 3D pracują w oparciu o 3 technologie: PolyJet, SLA oraz FDM, natomiast usługi druku 3D są wykonywane w technologiach SLA, SLS, DMLS, FDM i PolyJet.

CadXpert – dystrybutor skanerów 3D i drukarek 3D

CadXpert to autoryzowany dystrybutor marki Stratasys, a także jedyny dystrybutor urządzeń firmy Formlabs i drukarek 3D firmy MakerBots. To najszersza w Polsce oferta aparatów do drukowania przestrzennego – więcej niż 20 modeli drukarek 3D oraz kilkanaście różnych skanerów 3D. Prócz tego CadXpert oferuje obszerny katalog materiałów do druku 3D – ponad 50 produktów, w tym również materiały wysoko specjalistyczne, m.in.: Antero 800 NA, Nylon 12 CF i inne (biokompatybilne, dentystyczne, inżynieryjne, elastyczne itd.). Poza akcesoriami i materiałami eksploatacyjnymi firma CadXpert oferuje również filamenty, żywice fotopolimerowe i pozostałe materiały wykorzystywane do druku 3D.

Profesjonalne i biurkowe drukarki 3D

Oferta CadXpert jest skierowana zarówno do nabywców indywidualnych nieprofesjonalnych (biurkowe drukarki 3D marki MakerBot), jak i profesjonalistów, przedsiębiorców oraz reprezentantów rozmaitych branż (sprzęt marki Stratasys). CadXpert prowadzi sklep online, posiada również showroom zlokalizowany w Krakowie. Każdy, kto chce skonsultować z ekspertami możliwości technologiczne konkretnego sprzętu z oferty CadXpert, swój projekt lub jest po prostu zainteresowany procesem wydruku 3D, może odwiedzić krakowski punkt. CadXpert zapewnia także wszechstronną obsługę posprzedażową: pomoc techniczne i merytoryczne, szkolenie pracowników z obsługi zakupionych drukarek 3D czy opiekę serwisową i pogwarancyjną.

Drukarki 3D – nie tylko dla dużych korporacji

Jakie są ceny narzędzi do druku 3D – drukarek i skanerów 3D? Już nieduże lub średniej wielkości przedsiębiorstwo może zakupić profesjonalny skaner lub drukarkę 3D. Inwestycja w profesjonalny sprzęt do druku 3D błyskawicznie się zwróci – w ramach sektorów, jak m.in. stomatologia, medycyna, odlewnictwo czy motoryzacja, własnoręczne drukowanie i prototypowanie, zamiast zlecania tych działań, będzie znaczną oszczędnością dla firmowych finansów.
Sektor sprzętu do drukowania przestrzennego prężnie się rozwija – wraz z postępem idą nowe technologie i rozwiązania, na które jeszcze niedawno mogły sobie pozwolić jedynie ogromne koncerny. W dzisiejszych czasach – za sprawą spadku cen drukarek 3D i materiałów do druku 3D – dostęp do nich mają też niewielkie firmy, te ze znacznie skromniejszym budżetem. Z każdym rokiem zmniejsza się koszt uzyskiwania części prototypowanych, drukowanych za pomocą urządzeń addytywnych, bowiem narzędzia do druku przestrzennego są nieustannie ulepszane i modyfikowane. Inwestycja w specjalistyczne urządzenie do druku przestrzennego ma wiele zalet, do głównych z nich zaliczyć można zmniejszenie kosztów oraz przyspieszenie procesu produkcji.

Dane kontaktowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]