etykiety na butelki, etykiety weselne
Zakupy

Etykiety na butelki – ozdoba na każdą okazję

Zwyczaj ofiarowania prezentów na przeróżne okazje znany jest od setek lat i od samego jego początku najchętniej wręczanym i, rzecz jasna, jednakowo entuzjastycznie akceptowanym upominków, jest alkohol. Wiele ludzi nie wyobraża sobie nie wziąć alkoholu na osiemnastkę, urodziny lub wesele. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, gdy pozostali goście chcą wręczyć to samo?

Spersonalizowane etykiety butelki – wyróżnij się z tłumu

Na weselach napoje wyskokowe nie tylko są rozstawione na stolikach, ale też dość często Państwo Młodzi dają w prezencie swoim gościom butelki z wódką podczas pożegnania. Taki podarunek jest traktowany jako rodzaj podziękowania za przyjazd na ceremonię. Lecz takie butelki z alkoholem mogą też przerodzić się w ciekawą pamiątkę, której znajomi czy rodzina nie pozbędą się nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Wystarczy spersonalizować butelkę, a można dokonać tego nabywając etykiety weselne, na których można umieścić informację o słowa podziękowania, dniu i miejscu wesela bądź imionach Pana i Pani Młodej. Etykiety na butelki można nabyć w najrozmaitszych wzorach i barwach, dlatego bez trudu można odszukać te, które będą pasować do stylu, w którym aranżowane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od imaginacji nowożeńców. Naturalnie spersonalizowane etykiety na bimber i inne alkohole można zastosować nie tylko podczas wesela – są doskonałe na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim lub przyjęciu imieninowym.

Personalizowane etykiety na butelki – ozdabiaj własne przetwory

Etykietami z własnym nadrukiem można dekorować butelki z domowej spiżarni. Jeżeli na własną rękę wytwarzasz soki, wina bądź nalewki i dzielisz się nimi z rodziną albo znajomymi nawet bez okazji, możesz udekorować je kreatywnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą estetykę pospolitej butelki. Oprócz tego flaszki można również oznaczać przy użyciu różnokolorowych kapsli i kapturków termokurczliwych.

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]