Zakupy

Jak wykorzystać baniak na wino?

Chcesz zamówić baniak na wino? Sprawdź https://superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon do wina to doskonały podarunek dla bliskiej osoby lub dobre miejsce do składowania napojów domowej roboty. Jakie objętości posiada gąsior na wino? Do czego można go jeszcze użyć?

Balon na wino – ozdoba na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży gąsior do wina występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako pomysłowy podarunek dla bliskich – baniak do wina napełniony własnoręcznej roboty alkoholem można sprezentować z okazji jubileuszu, urodzin, imienin, rocznicy ślubu czy zakończenia studiów. 2-litrowe pojemniki na wino to również wspaniała dekoracja stołu w czasie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – 18 urodzin, wesela, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najdrobniejszy detal baniak na wino wspaniale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – przechowuj domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak do wina o pięciolitrowej pojemności świetnie sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej porcji trunków. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć uczestników domowym winem albo słodką nalewką owocową? Dzięki baniakom do wina bez problemu przeniesiesz apetyczne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe gąsiory do wina wyprodukowane są z solidnego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]