Tematyka żywnościowa Zakupy

Kapsułki Tchibo Cafissimo – można kupić do nich zamienniki

Więcej o kapsułkach do ekspresu Tchibo Cafissimo na cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-tchibo-cafissimo/.

Technologia parzenia kawa w kapsułkach jest znana od końca lat 70-tych i za czasem pozyskiwała sobie miliony sympatyków. Ten praktyczny proces pozwala na przyrządzanie napoju wysokiej jakości niesłychanie nieskomplikowaną metodą – trzeba włożyć kapsułkę z kawą do zasobnika w ekspresie, napełnić w nim pojemnik z wodą i zaledwie po minucie można rozkoszować się aromatycznym napojem.

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo?

Istnieje kilka systemów takiego parzenia kawy. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych globalnie jest ten należący do niemieckiej firmy Tchibo. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo różnią się formą od innych, co przez wymuszało na klientach zaopatrywanie się w kawę od jednego wytwórcy. Kwestia ta dotykała wszystkich systemów kaw w kapsułkach, jednakże w ostatnim czasie oferowanych jest na rynku – również w Polsce – wiele ich substytutów. Włoska firma Italian Coffee produkuje kapsułki do sporej ilości systemów, w tym również zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo firma ta utworzyła linię kaw single origin, nazywanych inaczej kawą speciality. Ziarna tych kaw charakteryzują się tym, że pochodzą z jednego gatunku, zbioru i uprawy. Smak jej naparu jest niepowtarzalny, bo stworzyło go sporo różnych elementów, między innymi pogoda , która panowała w roku zbiorów. Mieszanie kaw speciality z dodatkami aromatyzującymi czy mlekiem zagłusza ich niepowtarzalne nuty smakowe. W sprzedaży kupić można zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo zawierające kawę z ziaren z Kolumbii oraz Nikaragui (arabika), a także Angoli (robusta). W tych ziarnach mocno dostrzegalne są aromaty kakaowe, kwiatowe oraz czekoladowe.

Ile kosztuje napar z zamienników kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Zaparzacze do kawy w kapsułkach przydają się zarówno w domu, jak i w urzędach czy hotelach. Cena kawy w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest wygórowana – z reguły mieści się w widełkach 1,20-1,50 zł. Świadczy to, że taka kawa jest kilkukrotnie tańsza niż identyczny napój podawany w kawiarniach na mieście czy na stołówkach w biurze. Nietuzinkowe wzornictwo oraz przystępne ceny ekspresów na kapsułki sprawiają, że z każdym rokiem częściej znajdują one miejsce w naszych mieszkaniach. Z ich pomocą zaserwujemy znajomym wysokiej jakości kawę podczas weekendowych spotkań, a jednocześnie sami będziemy cieszyć się filiżanką takiej kawy przed wyjściem do pracy, bez lęku o duże koszty. Jeśli zamierzamy zamówić zamienniki kapsułek Tchibo sprawdźmy wcześniej czy są kompatybilne z posiadanym przez nas urządzeniem.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]