Urządzanie domu Zakupy

Kiedy postawić na zaciemniające rolety dzień noc?

Dla kogo roleta dzień noc zaciemniająca albo roleta typu 100% zaciemnienia to najwłaściwszy wybór? Czy zawsze warto wybrać stuprocentowe zaciemnienie w pomieszczeniach? Atutów tychże produktów jest wiele, a kontrola ilości światła nie jest ich jedyną ciekawą właściwością. W przypadku rolet wewnętrznych zaciemniających jest możliwe pełne zaciemnienie, jednak w rolecie dzień noc już nie. Jaki typ najlepiej spełni oczekiwania w Twoim mieszkaniu? Tu znajdziesz podpowiedź.

Atuty rolet 100% zaciemnienia i rolet dzień i noc

Totalna możliwość kontroli ilości światła docierającego do wnętrza to niezaprzeczalny plus rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model dzień noc, jak i 100% zaciemnienia mają szereg podobnych zalet i mocnych stron. Jedna z nich to możliwość montażu rolet tego rodzaju zarówno na oknach drewnianych, jak i PCV. Wspominając o montażu – jest on niepodziewanie łatwy, całkowicie bezinwazyjny, nie wymaga użycia gwoździ i śrub oraz wiercenia. Z samodzielnym założeniem rolety 100% zaciemnienia lub rolety dzień noc da sobie radę każdy.
Wiele opcji kolorystycznych w ofercie sprawia, że produkty te odnajdą się w każdym wnętrzu. Rolety dzień i noc dostępne są również w wariancie zebra – składają się one z siatki pasów tkanin w jednym lub kilku kolorach. Rolety te mogą stać się elementem ozdabiającym mieszkanie.

Rolety wewnętrzne zaciemniające w Trójmieście, Krakowie i innych miastach Polski

Rolety wewnętrzne zaciemniające są wytwarzane przez wielu wiodących producentów i marek. W czasie zakupów rekomendujemy wybór polskiej firmy – producenta rolet wewnętrznych zaciemniających. Trójmiasto, Kraków lub Warszawa to liderzy produkcji i dystrybucji takiego asortymentu. Istnieje także opcja spersonalizowania towaru na żądanie klienta. Rolety zaciemniające na wymiar to produkt do okien nie mających standardowego wymiaru.