Kosztowności Zakupy

Kolczyki dla dzieci

Zamów biżuterię dla dzieci

Małe dziewczynki szybko chcą stać się jak ich mamy: przymierzają ich ubrania i włóczą nogami w maminych szpilkach, pożyczają akcesoria. Jednak, aby nasze rzeczy nie zniszczyły się w czasie zabawy, czasem warto sprawić pociechom własne akcesoria. Ciekawym pomysłem na oryginalny prezent jest biżuteria dla dzieci. Inspiracją mogą okazać się propozycje ze strony internetowej bizuteriadladzieci.com.

Czym się kierować w zakupie biżuterii dla dzieci?

Podstawowym kryterium wyboru biżuterii dla dziewczynek powinna być wygoda. Wiszące kolczyki nie mogą być ciężkie, aby nasze córka nie uszkodziła sobie uszu. Kolejnym aspektem jest wygląd. Bransoletki i wisiorki powinny wyglądać dziewczęco i niezbyt poważnie – wybierajmy te żywe, z dziecięcymi motywami. Zwróćmy uwagę na materiał, z jakiego zostały wykonane oraz solidność wykończeń – brak ostrych zakończeń, zbyt luźne zakrętki do kolczyków.

Najciekawsze propozycje biżuterii dla dziecka

Najczęściej spotykane motywy na dziecięcej biżuterii to kwiatki, koniczynki i serduszka. Jeżeli chodzi o kolorystykę, królują rozmaite odcienie różu, a także czerwień, granat i biel. Generalnie, dziewczynki wolą srebro niż złoto. Biżuteria dla dzieci często uzupełniana jest o sznurki, tasiemki i plastikowe elementy, które powodują, że nie mamy wątpliwości co do tego, kto powinien ją nosić. Akcesoria specjalnie dla najmłodszych znajdziesz na bizuteriadladzieci.com.