Kosztowności Zakupy

Kolczyki na biglach – zakupowe ABC

Kolczyki bigle. Uzyskaj więcej wiadomości.

Kolczyki to nie tylko szlachetne minerały oraz inne materiały. Istotne są bowiem zarówno ich wzory, ale też względy funkcjonalne – kolczyki, jakich nie nosi się wygodnie niewątpliwie nieczęsto będą wyjmowane ze szkatułki. Z tego powodu kupując biżuterię warto dowiedzieć się, który rodzaj zapięcia posiadają. Rozmaitość zapięć jest naprawdę ogromna – wciągane, sztyfty czy bigle. Które z nich okażą się trafionym pomysłem? Dobrze na przykład wybrać kolczyki na biglach – są bowiem wygodne i doskonale wyglądają.

Kolczyki na biglach – jak dobrać?

Kolczyki na biglach rekomendowane są przede wszystkim dla kobiet o dość kwadratowej twarzy – bywają długie, więc dodają twarzy ostrości. Świetnie będą również wyglądały na owalnej buzi – zwłaszcza, gdy postawimy na kolczyki z biglami z długimi ozdobami. Warto przy tym nadmienić, że klientki o trochę innej twarzy także mogą zakładać kolczyki na biglach – muszą jedynie wybrać właściwy wzór.

Minerały używane w kolczykach na biglach

Kolczyki na biglach produkowane są z rozmaitych minerałów – to zależy od kosztów ich pozyskania oraz wyobraźni jubilera. Największą popularnością cieszą się niewątpliwie kolczyki na biglach z topazami, kryształami i minerałami sztucznymi – między innymi z chalcedonem. Jakie najlepiej kupić? To sprawa własnych upodobań – niekiedy lepiej wypadną kolczyki z topazem, kiedy indziej dobrze sprawdzi się minerał sztuczny, zatem zakup kolczyków warto przeanalizować samemu.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]