Kosztowności Zakupy

Kolczyki z cyrkoniami na każdą okazję

Więcej szczegółów o kolczykach z cyrkoniami

Wspaniałym podarunkiem dla wytwornej pani są kolczyki z cyrkoniami. Te przepiękne ozdoby doskonale współgrają z elementami wykonanymi ze srebra. Sprawdźmy zatem, jak dobierać biżuterię z cyrkoniami.

Brak Ci pomysłu na prezent – kup kolczyki z cyrkoniami

Cyrkonie to syntetyczne kryształki ozdobne, mające wspaniałe parametry optyczne. Mienią się w słońcu szykownym blaskiem, są profesjonalnie polerowane oraz bezbarwne. Ich wygląd wspaniale przypomina szlachetne kryształy, sprawdzają się zatem jako detal zdobniczy. Produkowane są również wielobarwne odmiany cyrkonii – dzięki dodaniu odpowiednich domieszek można otrzymać następujące zabarwienia: błękitny, czerwony, oliwkowy, brunatny. Najczęściej produkuje się kolczyki z cyrkoniami, ponieważ pasują na każdą okazję – jako upominek z okazji rocznicy ślubu lub świąt Bożego Narodzenia.

Kolie, obrączki i kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym powszechnie wykorzystuje się cyrkonie, zwłaszcza w połączeniu ze srebrem. Te szlachetne kamienie są mocne i odporne na czynniki zewnętrzne, dlatego znakomicie pasują do srebrnych pierścionków, kolii, jak również łańcuszków. Gdzie kupimy ozdoby z cyrkoniami? Szeroki wachlarz zapewniają sklepy on-line, gdzie możemy zamówić niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i pierścionki w rozmaitych wersjach i atrakcyjnych cenach. Bez wychodzenia z domu mamy wyśnioną i stylową biżuterię. Nabywcy często wybierają klasyczne kolczyki, chociaż popularne są także te obficie upstrzone cyrkoniami.