Tematyka żywnościowa Zakupy

Lavazza A Modo Mio – czy można kupić zamienniki tych kapsułek?

Więcej o kapsułkach Lavazza A Modo Mio na cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-lavazza-a-modo-mio/.

Firm wytwarzających kawę są tysiące, niemniej jednak Lavazza nieprzerwanie plasuje się w czołówce tych cieszących się uznaniem. Mało osób wie, iż historia firmy Lavazza rozpoczęła pod koniec XIX wieku w Turynie. Wówczas Luigi Lavazza za równowartość mniej więcej 20 dolarów kupił mały obiekt handlowy, gdzie przetwarzano ziarna kawowca i sporządzano ich niepowtarzalne mieszanki. Błyskawicznie podbiły one serca obywateli Turynu. Wiek później marka Lavazza nadal czaruje aromatem swoich kaw, ustanawiając normy również w zakresie kapsułek z kawą.

Zamienniki kapsułek A Modo Mio – wysoka jakość i ciekawy aromat

Jednymi z najbardziej rozchwytywanych dzisiaj ekspresów na kapsułki z kawą są te z linii Lavazza A Modo Mio. Stosowane są one zarówno w naszych mieszkaniach, jak i w wielkich biurach. Z ich pomocą przyrządzanie aromatycznej, pysznej kawy zajmuje dosłownie paręnaście sekund. Właściciele ekspresów Lavazza nie muszą jednakże używać tylko z kapsułek dystrybuowanych przez tego producenta. Dzisiaj na rynku nabyć można sporo zamienników kawy w kapsułkach w systemie Lavazza A Modo Mio. Nierzadko są one tańsze, ale nadal charakteryzuje je intensywny smak.

Kto oferuje zamienniki kaw w kapsułkach Lavazza A Modo Mio?

Najwięcej zamienników kapsułek do ekspresów A Modo Mio znajdziemy w ofercie Italian Coffee, firmy która także pochodzi z Włoch i specjalizuje się w sprzedaży kapsułek z kawą do wielu popularnych urządzeń tego typu. Oferuje ona zarówno kawy będące mieszanką robusty z arabiką (bezkofeinowa Genova Decaffeinato lub Vigoroso Ira), aromatyczną mieszanką samej arabiki (Venezia), ale również napoje o smaku orzecha laskowego (Caffè e Nocciola), organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio) oraz popularnego włoskiego likieru (Sambuca).

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]