Zakupy

Modne celebrytki

Celebrytkę zamówisz na www.bizutik.pl

Supermodne łańcuszki celebrytki z zamiłowaniem noszą starsze i młodsze kobiety. Ogromny wybór wzorów i materiałów, z jakich się je wykonuje powoduje, iż każda pani łatwo znajdzie wariant idealny dla siebie. Możemy oczekiwać, iż moda na nie pozostanie na dłużej, gdyż celebrytki pasują do praktycznie wszystkich stylizacji oraz odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym charakteryzuje się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – biżuteria gwiazd

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele piosenkarek, aktorek i celebrytek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten błyskawicznie przejęły również „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Łańcuszki te wykonywane mogą być z rozmaitych materiałów – srebra, srebra pozłacanego i złota, a więc mogą je nabyć wszystkie kobiety pragnące zaopatrzyć się w te modne ozdoby, bez względu na to, jakim dysponują portfelem. Duży wybór wariantów zawieszek powoduje, że naszyjniki celebrytki znaleźć można obecnie w każdym sklepie z biżuterią oraz zauważyć je na szyjach mnóstwa kobiet i dziewcząt.

Celebrytki – nie tylko ozdoba

Celebrytka zazwyczaj nie jest wyłącznie gadżetem dekoracyjnym – zazwyczaj niesie też z sobą przesłanie, zawarte w znaczeniu jej zawieszki lub wygrawerowanym napisie. Każda charakterystyczna zawieszka posiada swe własne, ważne znaczenie. Najbardziej popularne wzory to kółeczko pełne albo z dziurką, serduszko, gwiazda, żyletka, symbol nieskończoności i słonik. Panie zwykle dobierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według walorów estetycznych, ale też odpowiedniej symboliki. Serce jest oczywiście symbolem miłości, kółko symbolizuje niezłomność, jest też zawieszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest oznaką boskiej mocy i szczęścia, słonik – pomyślności, władzy i wiedzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkim, co się robi, zaś żyletka jest symbolem przekory oraz ponadprzeciętności.
Ogromną zaletą celebrytek jest fakt, że można je nosić nie tylko do wieczorowych kreacji, ale również codziennych ubiorów, niezależnie od tego, z jakiego są materiału, na co wpływ ma zapewne ich bardzo subtelny charakter. Najczęściej nosi się dość krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, lecz kto chce, może również nosić dłuższe celebrytki. Naszyjniki te można łączyć z podobnymi w wyrazie kolczykami gwiazd oraz bransoletkami celebrytkami.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]