Zakupy

Namioty cateringowe – organizuj imprezy w plenerze

Namiot cateringowy to nieodzowny element wielu imprez organizowanych w plenerze. Jak zbudowane są nowoczesne namioty cateringowe i z jakiego powodu warto z nich korzystać?

Namioty cateringowe – zastosowanie

Namiot cateringowy jest często wykorzystywany przez podmioty organizujące różnego rodzaju eventy na świeżym powietrzu – imprezy urodzinowe, złote gody, pikniki, a także konferencje. Konstrukcje tego typu sprawdzają się doskonale zawsze wtedy, gdy na wydarzeniu pojawiają się posiłki, np. przystawki, napoje czy zimny bufet. Namioty cateringowe pozwalają na zachowanie przez długi czas świeżości oferowanych dań, a także chronią je przed słońcem i wpływem innych niekorzystnych czynników zewnętrznych. W sprzedaży można znaleźć namioty cateringowe szerokie na 3 do 8 metrów i długie na 4 do 52 metrów. Kupujący mogą wybierać między namiotami o różnych barwach i kształcie. Namioty cateringowe można także łączyć ze sobą lub personalizować, aranżując konstrukcje dopasowane do dowolnych potrzeb.

Namioty cateringowe na każdą pogodę

Przyjęcia i wesela w plenerze są coraz popularniejsze, nie dziwi więc to, iż wzrasta liczba osób szukających obszernych i trwałych namiotów cateringowych wytworzonych z solidnych materiałów. Namiot cateringowy chroni gości przed niekorzystną pogodą – przed wiatrem, intensywnym promieniowaniem słonecznym czy deszczem. Dostępne na rynku namioty cateringowe charakteryzują się mocną konstrukcją i wytrzymują nawet intensywne podmuchy wiatru. Współczesne namioty tego typu zostały również zaopatrzone w systemy poprawiające przepływ powietrza w namiocie, co zapobiega nadmiernemu skraplaniu się wody i wpływa na komfort gości. Dodatkowym udogodnieniem jest też system kumulujący ciepło w namiocie, co jest szczególnie ważne chłodniejsze dni.