Motoryzacja Zakupy

Oryginalne części do Renault kupisz przez internet

Jeśli chcesz zamówić oryginalne części Renault, koniecznie wejdź na france-car.com.pl/c/269/renault.html

Auta Renault nadal cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci lubią przeróżne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, iż w 2014 roku Polacy kupili ponad 5500 modeli Scenic oraz aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Dużym zainteresowaniem klientów cieszyło się również Renault Clio – w omawianym roku zakupiono blisko 2800 egzemplarzy niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – jakie najczęściej się psują?

Masz już wyśniony auto i chcesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do przeróżnych modeli owego producent są sprzedawane w stosownie wyposażonych sklepach www. Można w nich wyszukać elementy nadwozia, układu chłodzenia, silnika i podwozia, jak i wiele innych. Z recenzji użytkowników wynika, że najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego elementu narzekają właściciele modelu Clio. Podobne problemy mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku szwankują także zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów części zamienne Renault

Systematyczne przeglądy techniczne i wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania auta tej marki. Oferowane w sklepach internetowych części są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, chcących własnoręcznie wymienić niesprawne podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Dane kontaktowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]