Zakupy

Produkujesz żywność? Sprawdź ofertę hurtowni słoików i butelek szklanych

Sprawdź, gdzie kupić butelki w hurcie.

Produkcja artykułów spożywczych jest branżą gospodarki, która tak długo jak będzie żyć ludzkość nie zaniknie. Pomimo tego, iż większością rynku produktów spożywczych rządzą duże marki, jest to jednocześnie sektor, w którym świetnie radzą sobie małe podmioty, o ile trafią do odbiorcy ze swoim niszowym, smacznym albo zdrowym wyrobem. Przeznaczona na sprzedaż żywność musi zostać zapakowana tak, aby produkt dłużej zachował świeżość, a więc m.in. w szklane słoiki oraz butelki. Zaletą takich opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, gdyż nadają się do recyklingu.

Słoiki i butelki w hurcie to sposób na zmniejszenie wydatków

Oczywiste jest, iż oferty kierowane do nabywcy indywidualnego rozmijają się zauważalnie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten drugi, nawet jeżeli jest małą przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo marmolady, oliwę albo smalczyk kanapkowy, będzie potrzebować każdego roku nie kilkuset opakowań szklanych, ale ilości znacznie przekraczające liczbę kilku tysięcy. Kupno słoików i butelek w hurcie będzie tym samym dla niego zarówno metodą zmniejszenia kosztów, bo zamawiając towar całymi paletami na ogół można spodziewać się sporego rabatu od hurtownika, ale także oszczędnością na kosztach transportu, gdyż jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie firmy nawet na wiele miesięcy. Wydatek na hurtowy zakup pojemników szklanych dostrzegalnie zmniejszy się, jeżeli zamówimy je u rodzimego dystrybutora butelek oraz słoików. Tym sposobem też dostanie opakowania dużo szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – butelki, słoiczki i inne akcesoria w setkach sztuk

Hurtownicy opakowań szklanych oferują różnorodnego kształtu i objętości butelki ze szkła (świetne do rozlewania soków, piwa lub wina) i słoiki. Dowożone są one do nabywcy na paletach przemysłowych mieszczących – w zależności od kubatury opakowań – po 400, 1300, a nawet 4000 sztuk wybranego pojemnika. Firmy dysponujące własnymi autami transportowymi mogą również odebrać zakupiony towar bezpośrednio z magazynu hurtowni. Razem z butelkami i słoikami w hurcie można też zamówić odpowiadającą ilość innych koniecznych elementów, jak nakrętki, korki czy kapsle dopasowane do wybranego rozmiaru opakowania.

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]