Zakupy

Rodzaje i zastosowanie mydła w płynie

Więcej o mydle antybakteryjnym na verdeavis.pl

Mydło dezynfekujące usuwa z powierzchni skóry drobnoustroje chorobotwórcze i inne niebezpieczne patogeny. Czym winno charakteryzować się mydło w płynie, żeby sprostało oczekiwaniom przeróżnych odbiorców? Gdzie stosowane są profesjonalne mydła antybakteryjne?

Wykorzystanie mydła dezynfekującego

Mydła o cechach bakteriobójczych stosowane są nie tylko w gospodarstwach domowych, ale także kupowane są przez placówki medyczne, zakłady pracy czy przemysł gastronomiczny. Na rynku dostępne są różne typy mydeł – produkty w płynie, w piance, uzupełnione o pomocnicze składniki odżywcze, przeznaczone do skóry wrażliwej, mycia włosów oraz ciała, mydła w opakowaniach z pompką, a także do aplikowania z bezdotykowych pojemnikówgwarantujących maksymalny poziom higieny. Na specjalną uwagę zasługuje mydło w piance będące produktem niebywale ekonomicznym – pozwala uzyskać do 2500 doz mydła z pojemnika 1000 ml. Pianka efektywnie myje, znakomicie rozprowadza się na skórze i łatwo opłukuje.

Mydło w płynie dla wrażliwej skóry

Mydła w płynie znajdujące się w ofercie sklepu VerdeAvis są przetestowane dermatologicznie i odpowiadają europejskim normom jakościowym. Artykuły pielęgnacyjne dedykowane osobom z delikatną skórą nie mają w składzie barwników, substancji zapachowych ani innych alergizujących czynników – można z nich korzystać codziennie, bez narażenia się na podrażnienia. Niektóre produkty zostały uhonorowane certyfikatem Ecolabel, który zaświadcza o wysokiej jakości i jest nadawany kosmetykom nieszkodliwym dla ekosystemu. Mydła antybakteryjne oferowane przez sklep VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i wyposażone w demontowalną pompkę dozującą, co upraszcza ich późniejszy recykling.

Dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]