Urządzanie domu Zakupy

Shuttersy w sypialni i w salonie – kontroluj światło i temperaturę

Na https://skyshutters.pl/realizacje/ znajdziesz wizualizacje z wykorzystaniem shuttersów w salonie

Dekoracyjne okiennice wewnętrzne, czyli szutersy (shutters), kojarzą się zwykle z wnętrzami zaprojektowanymi w stylu południowoamerykańskim i tropikalnym. Ale ten moduł zabezpieczenia okna można użyć również w europejskich domach – jest to niezwykle trwałe, a równocześnie pięknie wyglądające rozwiązanie, które w szeregu aranżacji sprawdzi się lepiej niż popularne teraz rolety.

Shuttersy w salonie – regulacja ilości światła przenikającego do pomieszczenia

Okiennice wewnętrzne typu shutters w salonie bądź w pokoju dziennym, wypełniają podwójną funkcję – praktyczną oraz ozdobną. Okiennice wewnętrzne zdecydowanie podnoszą walory estetyczne pomieszczenia. Ich lamele są grubsze, co sprawia, iż rewelacyjnie prezentują się na większości okien. Kwestia estetyki jest arcyważna, gdyż to w salonie ludzie przesiadują sporą część dnia oraz podejmują tu gości. Z tego powodu wypada zadbać, żeby to pomieszczenie było nie tylko reprezentacyjne, ale równocześnie wygodne. Dowolność wybrania stopnia nachylenia lameli shuttersów umożliwia kontrolę ilości promieni słonecznych przenikających do wnętrza, co pozwala np. na całkowite jego przyciemnienie, jeśli chcemy zobaczyć serial, lub jego delikatne ściemnienie, kiedy pragniemy wytworzyć romantyczny półmrok w pokoju.

Shuttersy w sypialni – niezwykle proste czyszczenie

Opcja regulacji dostępu promieni słonecznych do wnętrza jest z pewnością najistotniejsza tam gdzie zasypiamy. Shuttersy w sypialni przydadzą się jednakże też z innej przyczyny – za ich sprawą można skutecznie kontrolować temperaturę wnętrza, która ma jak wiadomo ogromny wpływ na nasz zdrowy sen. Dzięki okiennicom wewnętrznym zimą o wiele dłużej utrzymamy w sypialni ciepło, a w trakcie lata łatwiej jest zachować w niej niską temperaturę. Ponadto takie okiennice lepiej chronią przed zgiełkiem z zewnątrz. Shuttersy to również doskonałe rozwiązanie dla ludzi cierpiących na alergie. Zbiera się na nich mniej cząsteczek kurzu aniżeli w fałdkach firan, a ich konserwacja jest niesłychanie łatwa i trwa zaledwie parę chwil.

Poza salonem i sypialnią shuttersy świetnie sprawdzą się również w kuchni, w pokoju dziecka czy w łazience.

Dane kontaktowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]