Kosztowności Zakupy

Srebrna biżuteria – to nigdy się starzeje

Kup biżuterię srebrną

Jest z człowiekiem od stuleci i pomimo pojawienia się różnych nowatorskich wzorów, naprawdę mało ewoluowała. Biżuteria stale odgrywa identyczną rolę – jest swoistą dekoracją człowieka i umożliwia wyrażenie swojego charakteru. Nic zatem dziwnego, iż biżuterię tak samo chętnie zakładają panie oraz panowie, dzieci oraz dorośli, osoby z najróżniejszych grup społecznych. Bez względu na to, które wzory lubimy, prawie zawsze biżuteria jest wykonywana z tych samych materiałów – zwykle ze srebra. Czemu więc srebrna biżuteria bywa tak chętnie noszona? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, żeby posłużyły przynajmniej kilka dziesięcioleci?

Bezpieczna srebrna biżuteria

Głównym atutem srebrnej biżuterii jest na pewno fakt, iż jej używanie daje szansę ustrzec się różnych dolegliwości. Srebro jest antybakteryjne, zatem noszenie srebrnej biżuterii bywa rekomendowane osobom, które niedawno przekłuły uszy. Nie możemy zapomnieć również o jego atrakcyjności, która idzie w parze ze stosunkowo niskimi kosztami zakupu.

Jak dbać o srebrną biżuterię

Srebro wytrzyma wiele czasu, jednak powinniśmy prawidłowo o nie zadbać. Co najważniejsze – nie zakładajmy srebrnej biżuterii, kiedy pracujemy – łatwo ją zarysować albo pęknąć w zetknięciu z detergentami. Srebrna biżuteria musi też być myta w wodzie z alkoholem czy sokiem z cytryny. Trzeba przechowywać ją w pudełku z miękką wyściółką – unikniemy tak uszkodzeń.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]