Wszystko o zdrowiu Zakupy

Środki ochrony indywidualnej – maseczka z przyłbicą wielokrotnego użytku

Więcej o maseczkach ochronnych na https://www.vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield.

Pandemia COVID-19, która opanowała cały świat, nieodwołalnie odmieniła nasz bieg życia i relacje z innymi ludźmi. Zasady dystansu społecznego narzucają obowiązek stosowania licznych środków, które mają chronić nas przed realnym niebezpieczeństwem zakażenia się tym niebezpiecznym wirusem. Idąc do biura czy przychodni, gdzie najczęściej obracamy się w większym skupisku ludzi, powinniśmy bezwzględnie założyć na nos i usta maseczkę ochronną. Co jednak zrobić, jeśli mamy kłopoty z zaczerpnięciem oddechu w typowej maseczce z materiału?

Maseczka wielorazowego użytku w formie mini przyłbicy

Ci, którzy sądzą, że ochronne maseczki z bawełny są niekomfortowe i mają trudności z zaczerpnięciem oddechu podczas ich używania, powinny zaopatrzyć się w ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest m.in. maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield. Chroni ona przed stycznością z wirusem równie dobrze jak maseczka chirurgiczna, a więc zasłania nos i usta, ale zarazem zapewnia lekkość oddychania. Jej największymi plusami są komfort, solidność i nieznaczna waga, nie przekraczająca 10 gramów. Ta maseczka z przyłbicą wyprodukowana jest z surowców, dzięki którym może być stosowana kilkadziesiąt razy. Jej transparentną przysłonę po kolejnym użyciu rekomenduje się odkazić, a samą całość można również wyprać ręcznie (aż do 30 razy) w wodzie z detergentem.

Kto może korzystać z wielorazowej mini przyłbicy?

Taką maseczkę z przyłbicą poleca się używać każdemu, komu zależy na ochronie, jak również komforcie. Osoby powyżej 50 roku życia, mające trudności z oddychaniem, starsze bądź sportowcy pozytywnie ocenią swobodę jaką zapewnia taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona także idealna dla wszystkich, którzy mają obowiązek nakładać ochronne maski podczas pracy. Vitberg Mini Shield nie ogranicza ruchów szyi, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej używanie przez parę godzin nie jest kłopotliwe. Młodsi użytkownicy z pewnością docenią także to, iż działa ona z funkcją FaceID.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]