Zakupy

Wyposażenie warsztatów i myjni samochodowych – maty dezynfekcyjne

Dalsze informacje o matach dezynfekcyjnych

Maty podłogowe posiadają mnóstwo zastosowań i są używane w gastronomii, przemyśle, służbie zdrowia i innych sektorach rynku. Interesują Cię ergonomiczne i funkcjonalne wycieraczki przemysłowe? Dowiedz się, gdzie się je wykorzystuje.

Maty dezynfekcyjne przejazdowe – gdzie się je stosuje?

Maty dezynfekcyjne użytkowane są w wielu sektorach – przy stanowiskach obróbki metali, w warsztatach samochodowych, na stacjach benzynowych, w myjniach, kuchniach, lokalach gastronomicznych, w zakładach przetwórstwa spożywczego, w szpitalach specjalistycznych, stanowiskach obróbki żywności, przy hodowli trzody chlewnej, narzędziowniach, czyli zawsze tam, gdzie konieczne jest utrzymanie czystości. Maty dezynfekcyjne zapobiegają rozprzestrzenianiu się groźnych drobnoustrojów chorobotwórczych – grzybów, bakterii i wirusów, a także zmniejszają zagrożenie roznoszenia się pyłu czy opiłków. Na rynku dostępne są również maty olejochłonne, które doskonale sprawdzają się w warsztatach i innych obiektach, w których istnieje ryzyko przenoszenia się smarów na obuwiu. Maty te pochłaniają bowiem ciecze oleiste.

Maty gumowe przemysłowe – popraw wygodę pracy i jej bezpieczeństwo

Maty dezynfekcyjne przejazdowe posiadają właściwości antypoślizgowe i amortyzujące, dzięki którym podnosi się bezpieczeństwo i komfort zatrudnionych oraz innych osób przebywających wewnątrz budynków. Niektóre maty przemysłowe są powleczone powłoką z dodatkiem korundu, co korzystnie wpływa na ich właściwości antypoślizgowe. Oprócz tego specjalne profile najazdowe mat przemysłowych chronią przed ewentualnym potknięciem się.

Dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]