słoje z kranikiem, słoik z kranikiem
Zakupy

Zastosowanie słoików z kranikiem

Od kilku lat trwa renesans popularności słoików. Nie uważamy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź robionych samodzielnie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych deserów i trunków. Wielką popularnością cieszą się ponadto pojemne Słoiki z kranikiem, mające mnóstwo zastosowań. Jak można je zastosować? Gdzie przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiego powodu choć jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słój z kranem do domowych trunków

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest fakt, że doskonale nadają się one do produkcji domowych trunków – na przykład likierów i nalewek. Słoje mają znaczne pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na wykonanie wystarczająco dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia, natomiast dzięki kranikowi bez problemu zlejemy gotowy trunek do butelek, łatwo i błyskawicznie usuwając zużyty surowiec bez potrzeby stosowania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słoik z kranem jest niewątpliwą dekoracją stołu, na którym się znajdzie. To powoduje, że regularnie jest on stosowany do serwowania napojów – zwłaszcza podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranem idealnie sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do podawania soków, kompotów, oranżad i lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków czy też wina. Jego zaletą jest również to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając klarowny napój.

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]